تاریخچۀ شیلا

رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا در سال ۱۳۷۸ به همت دانش‌آموختگانِ جوان رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران افتتاح شد. اولین شعبه، مرداد ۷۸ در خیابان ولیعصر (تقاطع خیابان مطهری و خیابان فتحی شقاقی) راه‌اندازی شد. هدف از تأسیس این مجموعه ارائۀ غذایی با کیفیت و متمایز، همراه با تأمین رضایت و اطمینان مشتریان بود. رسیدن به این هدف به سادگی و بدون مطالعه و برنامه‌ریزی گسترده امکان‌پذیر نمی‌شد. از آنجايی كه صنعت فست‌فود به صورت یک بخش تخصصی سابقه کمی دارد، بسیاری از زیرساخت‌های سیستمی و استاندارد‌های حرفه‌ای باید از ابتدا طراحی می‌شد.

برای ایجاد مجموعه‌ای كارآمد، استاندارد و موفق، شيلا فرآيند توسعۀ شعب خود را دقیق و تدریجی پیش برد و با بهره‌گیری از مشاوران برجستۀ صنایع غذایی و بازاریابی، نسبت به طراحی بستۀ جامع مدیریت یکپارچه‌ اقدام کرد. حاصل پژوهش‌ها، همكاری و راهبری گروه مشاوران، برنامه‌ريزی و پياده‌سازی يک سازمان منسجم شد كه در آن يک واحد برنامه‌ريز و هدايت‌گر ستادی، راهبری مجموعه را با پشتوانۀ قدرت و توان نرم‌افزاری خود در طراحی و راه‌اندازی شعب به كار گرفت.

توسعۀ شيلا، صرفاً به توسعۀ شعب محدود نمی‌شود. تدوين و اجرای دقيق دستورالعمل‌های یکپارچۀ تأمين و فرآوری مواد اوليه، كيفيت، نيروی انسانی، فضای رستورانی، پذیرش نمايندگی، پشتيبانی و نظارت، حاصل برنامه‌ریزی مستمر و پیوستۀ واحد برنامه‌ریزی مجموعه است.

تاریخچۀ شعب شیلا

مطهری

سال تاسیس: 1380

ساعی

سال تاسیس: 1385

ستارخان

سال تاسیس: 1385

پارک ملت

سال تاسیس: 1385

حجاب

سال تاسیس: 1385

میدان ولیعصر

سال تاسیس: 1388

دولت

سال تاسیس: 1388

گیشا

سال تاسیس: 1392

چهارراه ولیعصر

سال تاسیس: 1392

تهرانپارس

سال تاسیس: 1393

اشرفی اصفهانی

سال تاسیس: 1394

سهروردی شمالی

سال تاسیس: 1394

سعادت آباد

سال تاسیس: 1395

میدان تجریش

سال تاسیس: 1397

میدان انقلاب

سال تاسیس: 1397

هایپراستار باکری

سال تاسیس: 1397

میدان ونک

سال تاسیس: 1397

کوروش

سال تاسیس: 1399

مگا مال اکباتان

سال تاسیس: 1399

میدان هروی

سال تاسیس: 1399

اباذر

سال تاسیس: 1399

نیاوران(جم سنتر)

سال تاسیس: 1399

شریعتی

سال تاسیس: 1400

شهرک غرب

سال تاسیس: 1400

میدان آرژانتین

سال تاسیس: 1400

پیروزی

سال تاسیس: 1400

آذربایجان

سال تاسیس: 1400

میدان المپیک

سال تاسیس: 1400

امیرکبیر

سال تاسیس: 1400

مزیت شیلا در چیست؟

مرغوبیت و تازگی مواد اولیه

با تلاش مدیران شیلا کمترین مواد نگهدارنده و نیترات مجاز در فرآورده‌ها وجود دارد و مقدار باقیماندۀ این ترکیبات در محصول نهایی نزدیک به صفر است.

محصولات شیلا با انتخاب گوشت مرغوب به‌صورت تازه و با دورۀ نگهداری کوتاه مدت تولید می‌شوند. خمیر پیتزا به صورت تازه و متمرکز، همچنین نان مصرفی به‌صورت اختصاصی از بهترین تولیدکنندگان تأمین می‌شود. سس‌ها و چاشنی‌ها به صورت اختصاصی و متمرکز تهیه می‌شود. شیلا در تأمین سایر مواد به‌ویژه سالاد، از سبزیجات تازه و بهداشتی که در کارخانه‌ای کاملاً مکانیزه تهیه می‌شود، بهره می‌برد.

فرمولاسیون انحصاری فرآورده‌ها

تجربه ۱۸ سال فعالیت موجب تولید فرآورده‌های گوشتی شد. از ابتدای سال ۹۳ تمام فرآورده‌های گوشتی شیلا با فرمولاسیون انحصاری و با نظارت متخصصان و ناظران فنی و کنترل کیفی انجام می‌شود. حق مشتریان ما تجربۀ طعم‌های منحصر به‌ فرد با مرغوب‌ترین مواد اولیه، بهترین و جدیدترین فرمولاسیون‌های دنیا است.

ما متعهد هستیم به:

۱. رعايت حقوق مشتريان به ويژه حق اعتماد به كيفيت و مرغوبیت مواد اوليه

۲. روش طبخ سالم و رفتار شايستۀ كاركنان

۳. ارتقاء دانایی و مهارت‌های نیروی انسانی

۴. ارزیابی و کنترل مستمر عملکرد کلیۀ شعب