تاریخچه شیلا

رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا در سال ۱۳۷۸ به همت دانش‌آموختگانِ جوان رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران افتتاح شد. اولین شعبه، مرداد 78 در خیابان ولیعصر (تقاطع خیابان مطهری و خیابان فتحی شقاقی) راه‌اندازی شد. هدف از تأسیس این مجموعه ارائه‌ی غذایی با کیفیت و متمایز، همراه با تأمین رضایت و اطمینان مشتریان بود. رسیدن به این هدف به سادگی و بدون مطالعه و برنامه‌ریزی گسترده امکان‌پذیر نمی‌شد. از آنجايی كه صنعت فست‌فود به صورت یک بخش تخصصی سابقه کمی دارد، بسیاری از زیرساخت‌های سیستمی و استاندارد‌های حرفه باید از ابتدا طراحی می‌شد.

برای ایجاد مجموعه‌ای كارآمد، استاندارد و موفق، شيلا فرآيند توسعه شعب خود را دقیق و تدریجی پیش برد و با بهره‌گیری از مشاورین برجسته‌ی صنایع غذایی و بازاریابی، نسبت به طراحی بسته جامع مدیریت یکپارچه‌ اقدام کرد. حاصل پژوهش‌ها، همكاری و راهبری گروه مشاوران، برنامه‌ريزی و پياده‌سازی يک سازمان منسجم شد كه در آن يک واحد برنامه‌ريز و هدايت‌گر ستادی، راهبری مجموعه را با پشتوانه‌ی قدرت و توان نرم‌افزاری خود در طراحی و راه‌اندازی شعب به كار گرفت.

توسعه‌ی شيلا، صرفاً به توسعه‌ی شعب محدود نمی‌شود. تدوين و اجرای دقيق دستورالعمل‌های یکپارچه‌ی تأمين و فرآوری مواد اوليه، كيفيت، نيروی انسانی، فضای رستورانی، پذیرش نمايندگی، پشتيبانی و نظارت، از برنامه‌ریزی مستمر و پیوسته‌ی واحد برنامه‌ریزی مجموعه است.

ما متعهد هستیم به

  • كيفيت و مرغوبیت مواد اوليه
  • روش تولید و طبخ سالم
  • ارزیابی و کنترل مستمر خدمات

مزیت شیلا در چیست؟

مرغوبیت و تازگی مواد اولیه

  • کمترین مواد نگهدارنده و نیترات مجاز در فرآورده ها؛ نزدیک به صفر
  • انتخاب گوشت مرغوب و تازه، با دوره ی نگهداری کوتاه مدت
  • تولید خمیر پیتزا تازه، به صورت متمرکز و استفاده از نان اختصاصی جهت هات داگ، برگر و ساندویچ
  • سس و چاشنی های مخصوص، با دوره ی نگهداری کوتاه مدت
  • استفاده از سبزیجات تازه و بهداشتی

فرمولاسیون انحصاری فرآورده‌ها

از ابتدای سال 93 تمام فرآورده های گوشتی، پنیر، سس و چاشنی با فرمولاسیون انحصاری، نظارت متخصصین و کنترل مستمر کیفیت تولید می شود.

16 شعبه فعال در تهران

توسعه ی شعب شیلا به مفهوم واگذاری برند نیست. تدوین و اجرای استانداردهای تأمین و تولید، بهداشت و کیفیت خدمات، رفتار سازمانی و محیط رستوران از فعالیت های پیوسته ی مجموعه ی شیلا است.

10% تخفیف خرید اینترنتی از وب سایت شیلا

On the top you can see the main navigation

In the bottom right corner you can ask for support any time

If you want to close this guide, just click on the X