تاریخچه شیلا

رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا در سال ۱۳۷۸ به همت دانش‌آموختگانِ جوان رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران افتتاح شد. اولین شعبه، مرداد 78 در خیابان ولیعصر (تقاطع خیابان مطهری و خیابان فتحی شقاقی) راه‌اندازی شد. هدف از تأسیس این مجموعه ارائه‌ی غذایی با کیفیت و متمایز، همراه با تأمین رضایت و اطمینان مشتریان بود. رسیدن به این هدف به سادگی و بدون مطالعه و برنامه‌ریزی گسترده امکان‌پذیر نمی‌شد. از آنجايی كه صنعت فست‌فود به صورت یک بخش تخصصی سابقه کمی دارد، بسیاری از زیرساخت‌های سیستمی و استاندارد‌های حرفه باید از ابتدا طراحی می‌شد.

برای ایجاد مجموعه‌ای كارآمد، استاندارد و موفق، شيلا فرآيند توسعه شعب خود را دقیق و تدریجی پیش برد و با بهره‌گیری از مشاورین برجسته‌ی صنایع غذایی و بازاریابی، نسبت به طراحی بسته جامع مدیریت یکپارچه‌ اقدام کرد. حاصل پژوهش‌ها، همكاری و راهبری گروه مشاوران، برنامه‌ريزی و پياده‌سازی يک سازمان منسجم شد كه در آن يک واحد برنامه‌ريز و هدايت‌گر ستادی، راهبری مجموعه را با پشتوانه‌ی قدرت و توان نرم‌افزاری خود در طراحی و راه‌اندازی شعب به كار گرفت.

توسعه‌ی شيلا، صرفاً به توسعه‌ی شعب محدود نمی‌شود. تدوين و اجرای دقيق دستورالعمل‌های یکپارچه‌ی تأمين و فرآوری مواد اوليه، كيفيت، نيروی انسانی، فضای رستورانی، پذیرش نمايندگی، پشتيبانی و نظارت، از برنامه‌ریزی مستمر و پیوسته‌ی واحد برنامه‌ریزی مجموعه است.

ما متعهد هستیم به

  • كيفيت و مرغوبیت مواد اوليه
  • روش تولید و طبخ سالم
  • ارزیابی و کنترل مستمر خدمات

مزیت شیلا در چیست؟

مرغوبیت و تازگی مواد اولیه

  • کمترین مواد نگهدارنده و نیترات مجاز در فرآورده ها؛ نزدیک به صفر
  • انتخاب گوشت مرغوب و تازه، با دوره ی نگهداری کوتاه مدت
  • تولید خمیر پیتزا تازه، به صورت متمرکز و استفاده از نان اختصاصی جهت هات داگ، برگر و ساندویچ
  • سس و چاشنی های مخصوص، با دوره ی نگهداری کوتاه مدت
  • استفاده از سبزیجات تازه و بهداشتی

فرمولاسیون انحصاری فرآورده‌ها

از ابتدای سال 93 تمام فرآورده های گوشتی، پنیر، سس و چاشنی با فرمولاسیون انحصاری، نظارت متخصصین و کنترل مستمر کیفیت تولید می شود.

16 شعبه فعال در تهران

توسعه ی شعب شیلا به مفهوم واگذاری برند نیست. تدوین و اجرای استانداردهای تأمین و تولید، بهداشت و کیفیت خدمات، رفتار سازمانی و محیط رستوران از فعالیت های پیوسته ی مجموعه ی شیلا است.

10% تخفیف خرید اینترنتی از وب سایت شیلا