Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تاریخچه شیلا

رستوران‌های زنجیره‌ای شیلا در سال ۱۳۷۸ به همت دانش‌آموختگانِ جوان رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران افتتاح شد. اولین شعبه، مرداد ۷۸ در خیابان ولیعصر (تقاطع خیابان مطهری و خیابان فتحی شقاقی) راه‌اندازی شد. هدف از تأسیس این مجموعه ارائه‌ی غذایی با کیفیت و متمایز، همراه با تأمین رضایت و اطمینان مشتریان بود. رسیدن به این هدف به سادگی و بدون مطالعه و برنامه‌ریزی گسترده امکان‌پذیر نمی‌شد. از آنجايی كه صنعت فست‌فود به صورت یک بخش تخصصی سابقه کمی دارد، بسیاری از زیرساخت‌های سیستمی و استاندارد‌های حرفه باید از ابتدا طراحی می‌شد.

برای ایجاد مجموعه‌ای كارآمد، استاندارد و موفق، شيلا فرآيند توسعه شعب خود را دقیق و تدریجی پیش برد و با بهره‌گیری از مشاورین برجسته‌ی صنایع غذایی و بازاریابی، نسبت به طراحی بسته جامع مدیریت یکپارچه‌ اقدام کرد. حاصل پژوهش‌ها، همكاری و راهبری گروه مشاوران، برنامه‌ريزی و پياده‌سازی يک سازمان منسجم شد كه در آن يک واحد برنامه‌ريز و هدايت‌گر ستادی، راهبری مجموعه را با پشتوانه‌ی قدرت و توان نرم‌افزاری خود در طراحی و راه‌اندازی شعب به كار گرفت.

توسعه‌ی شيلا، صرفاً به توسعه‌ی شعب محدود نمی‌شود. تدوين و اجرای دقيق دستورالعمل‌های یکپارچه‌ی تأمين و فرآوری مواد اوليه، كيفيت، نيروی انسانی، فضای رستورانی، پذیرش نمايندگی، پشتيبانی و نظارت، از برنامه‌ریزی مستمر و پیوسته‌ی واحد برنامه‌ریزی مجموعه است.

ما متعهد هستیم به

  1. رعايت حقوق مشتريان به ويژه حق اعتماد به كيفيت و مرغوبیت مواد اوليه
  2. روش طبخ سالم و رفتار شايسته كاركنان
  3. ارتقا دانایی و مهارت نیروی انسانی
  4. ارزیابی و کنترل مستمر عملکرد کلیه‌ی شعب

مزیت شیلا در چیست؟

مرغوبیت و تازگی مواد اولیه

با تلاش مدیران شیلا کمترین سطح مواد نگهدارنده و نیترات مجاز در فرآورده‌های شیلا وجود دارد و مقدار باقیمانده‌ی این ترکیبات در محصول نهایی نزدیک به صفر می‌باشد. محصولات شیلا با انتخاب مرغوب‌ترین گوشت به‌صورت تازه و با دوره‌ی نگهداری کوتاه مدت تولید می‌شوند. خمیر پیتزای تازه به‌طور متمرکز و روزانه در مجموعه شیلا تهیه می‌شود. همچنین نان مصرفی را به‌صورت روزانه از حرفه‌ای‌ترین تولیدکنندگان تأمین می‌کند. شیلا در تأمین سایر مواد به‌ویژه سالاد، از سبزیجات تازه و بهداشتی که توسط کارخانه‌ی کاملاً مکانیزه تهیه می‌شود، استفاده می‌کند.

فرمولاسیون انحصاری فرآورده‌ها

تجربه ۱۸ سال فعالیت موجب تولید فرآورده‌های گوشتی با نظارت مستقیم و فرمولاسیون انحصاری در شیلا شد. از ابتدای سال ۹۳ تمام فرآورده‌های گوشتی شیلا با فرمولاسیون انحصاری و با نظارت متخصصین شیلا و ناظرین فنی و کنترل کیفی انجام می‌شود. این امر باعث شد تا نوسان قیمت مواد اولیه تأثیری بر کیفیت محصولات نداشته باشد. حق مشتریان ما تجربه‌ی طعم‌های منحصر به‌ فرد با مرغوب‌ترین مواد اولیه و بهترین و جدیدترین فرمولاسیون‌های دنیا است.

۱۰% تخفیف خرید اینترنتی از وب سایت شیلا

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.